ÖVRIGT / Diverse / Schatull 5257068
nr 525 7068
Schatull
2 st [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 maj 2008
kl 16:39:46
600 kr
450 kr
550 kr
750 kr
1.100 kr
1.100 kr